نقشه سایت

نقشه سایت یا sitemap:در این صفحه قسمت‌های مختلف سایت را به صورت یک‌جا مشاهده می‌کنید. با دانستن اینکه سایت از چه بخش‌ها و زیربخش‌ها تشکیل شده است، خیلی راحت‌تر مطالب را خواهید یافت.

خانه

 1. ادبیات داستانی
 2. موفقیت
 3. تحت وب
 4. ژورنال
 5. وبلاگستان فارسی
 6. خبرنامه
 7. تماس با من

درباره زمان انتشار مطالب هر بخش

مطالب جدید مربوط به قسمت‌های 1،2 و 3 زمانی منتشر می‌شوند که مقاله جدید در آن زمینه نوشته شود. ممکن است ماهی یک مطلب در این زمینه‌ها نوشته شوند، یا ماهی 30 تا مطلب جدید.

در خصوص مطالب بخش ژورنال، باید بگویم که مطالب این بخش انتشار خیلی بیشتری دارند. و به شکل زیر صورت می‌گیرند:

 • بخش چی می‌خونم؟ چی می‌نویسم؟ در واقع درباره این صحبت می‌کند که در هفته پیش رو من چه برنامه‌ای برای مطالعه و چه برنامه‌ای برای نوشتن دارم. این بخش هر شنبه منتشر می‌شود.
 • بخش یادداشت روز هم همانطور که از نام آن پیداست، به صورت روزانه و بعد از ساعت 23 هر روز منتشر می‌شود.
 • بخش معرفی هفته، به معرفی کتاب، مجله، مقاله، بلاگ، فیلم و … که در هفته گذشته دیده‌ام اختصاص دارد. این بخش جمعه هر هفته منتشر می‌شود.
 • بخش یادداشت ماه نام مشخصی دارد. این بخش برای انتشار جمع‌بندی کارهای فکری، نوشتاری و مطالعاتی یک ماه به سایت اضافه شده است. این بخش هم آخرین روز هر ماه منتشر می‌شود.

وبلاگستان فارسی صفحه‎ای مستقل در سایت است که در آن لیست وبلاگ‌های فارسی زبان لیست شده است. این لیست مدام در حال کامل شدن است. توصیه می‌کنم ماهی یک بار به این صفحه مراجعه کنید و با تعدادی وبلاگ جدید در این صفحه آشنا شوید.

اما خبرنامه چیست؟ به زبان ساده، ثبت‌نام در خبرنامه یعنی وارد کردن ای‌میل در فرم ثبت‌نام به منظور دریافت اخبار مربوط به مطالب جدید سایت از طریق ای‌میل. ارسال ای‌میل در این سایت، به ندرت انجام می‌شود. برای من ای‌میل هدیه‌ای است که به مخاطبانم می‌دهم، لذا سعی می‌کنم هر از گاهی که این هدیه را به آنان می‌دهم، حاوی ارزشمندترین مطالب ممکن باشد.

برای طرح پرسش یا پیشنهاد خود می‌توانید از صفحه تماس با من استفاده کنید.